Corporate utaztatási referens munkatársat keres a Proko Travel Utazási Iroda!

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Vállalati utazások szervezésére és VIP ügyfelek kezelésére keres munkatársat a 25 éves turisztikai múlttal rendelkező Proko Travel Budapestre.
favourite
Cégnév
Proko Travel Kft.
Elvárások
- idegenforgalomban szerzett tapasztalat
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- jó kommunikációs készség
- önálló munkavégzés
- minimum középfokú végzettség
Amit ajánlunk
- versenyképes jövedelem
- biztos pénzügyi háttér
- 25 évnyi turisztikai tapasztalat
- külföldi utazási lehetőség
Feladatok
- külföldi szakmai utazások szervezése
- ajánlatkészítés
- kapcsolattartás a külföldi és belföldi partnerekkel
- teljes utazási menedzsment folyamat kezelése
- kalkulációk és elszámolások készítése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye