Angol tour operator kiutaztatási referenst keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Go West angol utazásszervező cég budapesti fiókjában bővítenénk fiatalos, vidám csapatunkat újabb kiutaztató referens személyével.
favourite
Cégnév
Go West Hungary Kft.
Elvárások
- önálló munkavégzés
- magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
- precizitás
- csapaszellem
- terhelhetőség
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Amit ajánlunk
- versenyképes jövedelem
- kellemes munkakörnyezet
- barátságos összetartó csapat
Feladatok
- ajánlatkészítések
- megrendelések és foglalások teljes körű kezelése A-tól Z-ig
- kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel és szolgáltatókkal
- foglalási rendszer használata
Előny
- utazásszervezési téren szerzett gyakorlat
- lengyel vagy egyéb második nyelvismeret
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Irodánk Kispesten, metró közelében található.
Teljes szöveg
A Go West angol utazásszervező cég kiutaztatási referens kollégát keres kispesti irodájába.