hirdetés

Utazási tanácsadó / szervező egzotikus üdülések területére.

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Az 1000 Út Utazási Iroda utazási tanácsadó / szervező egzotikus üdülések területére keres.
favourite
Elvárások
- Hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
- Motiváltság és munkabírás
- Talpraesett, proaktív, nyitott személyiség
- Pontosság, jó kommunikációs készség
- 17 éve stabilan működő és folyamatosan fejlődő, megbízható Utazási Iroda, amelynek jó neve van utasok és kollégák körében és amelynek további tervei vannak növekedés és fejlődés irányába.
- Dinamikus környezet.
- Kihívásokkal tele, szakmai fejlődési lehetőségek
- Reprezentatív irodai környezet
- Versenyképes fizetés
- Lehetőség kreatív munkára
Feladatok
- Saját szervezésű utak értékesítése: megrendelések felvétele, számlázás, kapcsolattartás az utasokkal, utas anyagok előkészítése, stb.
- Egyéni utazások szervezése: szállás és repülőjegy értékesítés, programok szervezése.
Előny
- Egzotikus üdülések szervezésében és értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent.
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok