hirdetés

utazási tanácsadó, értékesítő és operátor

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

25 éves múlttal rendelkező utazási irodánkba keresünk kollégát
favourite
Elvárások
idegenforgalmi végzettség
önálló munkavégzés
kreativitás
jó kommunikációs készség
pontosság
számítógépes ismeretek
Amit ajánlunk
versenyképes fizetés
fiatalos, jó csapat
belvárosi iroda
cafeteria
jó munkahelyi légkör
hosszútávú munkalehetőség
Feladatok
saját- és partnerirodák útjainak értékesítése
teljeskörű turisztikai ügyintézés(foglalástól számlázásig)
telefonos ügyfélszolgálati tevékenység
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Jelentkezni fényképes, angol- és magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés