hirdetés

PR- és marketinges munkatársat keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Marketing manager

A Balatonfüredi Turisztikai Egyesület főállású PR-és marketinges munkatársat keres. Rendezvényszervezés területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
favourite
Elvárások
- szakirányú felsőfokú végzettség (diploma)
- szakmai tapasztalat (min.3 év)
- B kategóriás jogosítvány,saját gépkocsi
- középfokú nyelvvizsga (angol / német)
- ambíció, és nyitottság a munkához
A Balaton régió kiemelt desztinációján lesz lehetőség szakmai kapcsolatokat kiépíteni és tapasztalatokat szerezni
változatos munka, rendezvények éven át
Feladatok
önálló projektek, marketingakciók kidolgozása és megvalósítása, az egyesület és a partnerek szolgáltatásainak promótálása, hírek generálása
rendezvényekhez kapcsolódó marketingakciók
A jelentkezéseket, önéletrajzot és motivációs levelet (magyarul) az alábbi email címre kérjük megküldeni:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Veszprém megye