hirdetés

BACK OFFICE MUNKÁHOZ KERESÜNK ÉRTÉKESÍTŐT, REFERENST

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Fiatalos környezetbe keressük új kollégánkat.
favourite
Cégnév
KEN-EDI TRAVEL
Elvárások
szorgalom
tanulási hajlam és képesség
gyors számítógép kezelés
Amit ajánlunk
nagyon szép irodai környezetet
versenyképes fizetést
13. havi fizetést
éves utazási keretet a saját utakból
Feladatok
interneten érkezett foglalások rögzítése és ezek visszaigazolása
utaslisták elkészítése
egyéb hátteres munkák
Előny
NU3 ismerete
gépíró tudás 10 ujjal vakon
földrajzi ismeretek (Európa)
német, vagy olasz nyelv ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol alap
Teljes szöveg