Utazási tanácsadó

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A Vista Utazási Irodák teljes munkaidőben keres Utazási tanácsadó kollégát győri munkavégzéssel
favourite
Cégnév
Vista Utazási Irodák Kft.
Teljes szöveg
FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
Szállások, utazási csomagok, repülőjegyek és utasbiztosítások értékesítése
Utasok teljes körű tájékoztatása, ajánlatkérések megválaszolása személyesen, telefonon és e-mailen
Foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése
Számlázási feladatok
Pénztár kezelése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
Középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
Ügyfélorientált szemléletmód

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
Szakirányú végezettség
Utazási irodában szerzett szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
Azonnali kezdési lehetőség
Cafeteria
Teljesítmény arányos bónusz
Tanulmányi utak
Kedvezményes utazási lehetőség
Szakmai fejlődési lehetőség
Stabil hátterű munkahely
Határozatlan idejű munkaszerződés

munkavégzés helye Munkavégzés helye Győr - Moson - Sopron megye