Értékesítési vezető

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítési manager

A budai Hotel Charles*** értékesítési vezetőt keres
favourite
Cégnév
Hotel Charles Kft
Elvárások
- Szállodai értékesítési munkakörben szerzett minimum 3-5 éves gyakorlat
- Angol nyelv tárgyalóképes ismerete (szóbeli/írásbeli), német nyelvismeret előny
- Online marketingben jártas
- Számítógépes ismeretekkel rendelkezik, a Microsoft Office programokat (Word, Excel,stb.) és a webes felületeket felhasználói szintűen ismeri és használja
- A szállodaiparban használt szoftverek (Flexys) és webfelületek adminisztrátori szintű ismerete (online/offline front office programok, channel manager, értékesítési csatornák, pl. Booking.com adminisztrációs felületei)
- Kiváló kommunikációs készség, vendégorientáltság
- Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munka, logikus, kreatív gondolkodásmód, határozott fellépés
Amit ajánlunk
- Családias munkahelyi környezet
- Versenyképes jövedelem, megegyezés szerint
- Egyéb juttatások
Feladatok
- A szállodák napi szintű értékesítési feladatainak ellátása beosztottak segítségével
- Marketing stratégia kidolgozása a menedzsment támogatásával
- Árazás, akciók/kampányok lebonyolítása
- Potenciális értékesítési csatornák felkutatása
- Partnerekkel, csoportszervezőkkel, utazási irodákkal való kapcsolattartás
- Napi szintű kommunikáció a recepcióval
- Kapacitásfigyelés
- Online foglalási rendszerek kezelése
- Esetenként rezervációs teendők ellátása (telefonon/e-mailben érkező foglalások kezelése, árajánlatadás)
Előny
-Német nyelvtudás
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok