hirdetés

Repülőjegy értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

Az utazom.com repülőjegy értékesítő kollégát keres.
favourite
Teljes szöveg
Az utazom.com ügyfélszolgálatára repülőjegy értékesítő pozícióba részmunkaidős munkatársat keres

Az utazom.com, az egyik vezető online utazási iroda, ügyfélszolgálatára repülőjegy értékesítőt keres.
Az ügyfélszolgálatos munkatárs az elsődleges kapcsolattartó repülőjegyet foglaló ügyfeleink felé.

A munkatárs feladatai:
- részvétel az értékesítési feladatokban, telefonos és email megkeresések megválaszolása
- segítségnyújtás repülőjegyekkel kapcsolatos érdeklődéskor
- online és offline ügyfelek kiszolgálása;
- az ügyfél-kommunikációval kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

Várjuk jelentkezését, ha:
- ügyfélszolgálati tapasztalata van, jól és könnyen találja meg a hangot a vásárlókkal
- megbízható angol nyelvtudással rendelkezik;
- könnyen tanul és nyitott az új eljárásokra;
- aktív repülőjegy-értékesítési tapasztalat nem elvárás, de előnyt jelent
- az utazás a hobbija is

Részmunkaidős munkatársat keresünk, délutáni időszakra.

A versenyképes juttatási csomagon túl kellemes munkakörnyezetet, kihívásokkal és élményekkel teli, változatos munkát kínálunk.

munkaidő Munkaidő Részmunkaidő