ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSat keresünk váci irodánkba

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A Dunatours® Utazási Iroda csapata keres váci, utazás szervezéssel és utazás közvetítéssel foglalkozó irodájába munkatársat.
favourite
Cégnév
Dunatours® Utazási Iroda
Elvárások
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Minimum 1 év utazási irodai értékesítői tapasztalat
- Gyors, precíz, önálló munkavégzés
- Udvarias, ügyfélközpontú szemlélet
- Rugalmasság, nagyfokú teherbírás
- Csapatmunkában való együttműködés
Amit ajánlunk
- Modern , barátságos irodai környezet
- Izgalmas, változatos feladatok
- Fejlődési lehetőség
- Teljesítmény arányos bónusz
- Kedvezményes utazási lehetőség
- Nyitott, fiatalos csapat, jövőbe mutató értékekkel
Feladatok
- Saját szervezésű valamint közvetített utazási csomagok , szállások, repülőjegyek és utasbiztosítások értékesítése
- Weboldal kezelése
- Utasok teljes körű tájékoztatása, ajánlatkérések megválaszolása személyesen, telefonon és e-mailen
- Foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése
- Számlázási feladatok
- Pénztár kezelése
Előny
- Szakirányú végzettség
- Jártasság az utazási foglaló rendszerek használatában
- Saját szervezésű utak szervezésében és értékesítésében valamint közvetített utak értékesítésében szerzett tapasztalat
- Német, spanyol nyelvtudás
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye