hirdetés

Utazásszervezői munka HOSSZÚTÁVRA

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Budai utazási irodánkba utazásszervező munkatársat keresünk hosszútávra, akár azonnali kezdéssel. Feltétel: földrajzi ismeretek, angol tudás.
favourite
Cégnév
Mérföld Yachting Utazási Iroda
Elvárások
Felsőfokú végzettség, tárgyalóképes angol nyelvtudás, alapfokú francia tudás, földrajzi ismeretek, önálló munkavégzés, igényesség, precizitás, kreativitás, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
Munkaidő hétköznap 8-16:30. Versenyképes fizetés, minden bejelentve. Kulturált környezet, családias légkör, nemdohányzó kolléganők. Kedvezményes utazási lehetőség.
Feladatok
Irodai adminisztráció és utazásszervezés.
Előny
Előnyt jelenthet utazási tapasztalat, idegenforgalmi vagy földrajz szakos végzettség, francia nyelvtudás, marketing és közösségi média ismeretek, hosszú távú célok. Felsorolt előnnyel pályakezdő is lehet.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok