hirdetés

Utazásszervező referens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Az utazom.com utazásszervező referens keres.
favourite
Elvárások
- szakirányú végzettség
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- megbízhatóság
- precíz munkavégzés
- jó problémamegoldó képesség
Amit ajánlunk
- fejlődési, előrelépési lehetőség
- stabil munkahely
- versenyképes fizetés
Feladatok
- kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel
- kalkulációk készítése
- foglalások bonyolítása
Előny
- hasonló területen szerzett munkatapasztalat
- egyéb idegen nyelv ismerete
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az allas@utazom.címen lehet.