hirdetés

Recepciós

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Megújuló csapatába várja szállodai recepciós kollégák jelentkezését a Hotel Bellevue****
favourite
Teljes szöveg
Feladatok:
• vendégek érkeztetése, utaztatása és tájékoztatása
• szobafoglalás
• számlázás, pénzkezelés
Elvárások:
• Angol nyelv társalgási szintű ismerete
• Pontos, igényes munkavégzés
• Kifogástalan megjelenés
• Jó problémamegoldó képesség
• Segítőkész, empatikus személyiség
További nyelvtudás, recepciós munkatapasztalat, és a Flexys szállodai software ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:
• Munkába járás költségtérítése
• Ingyenes étkezés
• Biztos, hosszú távú munkahely
• Fejlődési lehetőség
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés helye: Esztergom-Búbánatvölgy

pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
munkavégzés helye Munkavégzés helye Komárom - Esztergom megye