PARTNERKAPCSOLATI MENEDZSER

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Kartago Tours Zrt. partnerkapcsolati munkatársat keres budapesti főirodájába.
favourite
Cégnév
Kartago Tours Zrt.
Elvárások
- minimum középfokú végzettség

- középfokú angol nyelvtudás

- erős felhasználói szintű informatikai ismeretek

- B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

- utazási hajlandóság, rugalmas időbeosztás

- kiváló kommunikációs, prezentációs és problémamegoldó képesség

- jó csapatjátékos, nyitott személyiség
Amit ajánlunk
- nemzetközi környezet, stabil külföldi háttér

- határozatlan idejű munkaszerződés

- versenyképes juttatási csomag (cégautó használat, mobiltelefon, laptop)
Feladatok
- A Kartago Tours ügynökségi partner hálózatának fejlesztése, a partnerkapcsolati stratégia megvalósítása.

- Partnerekkel való aktív kapcsolattartás, partnerlátogatás.

- Szerződések megkötése, teljeskörű felügyelete és adminisztrációja

- Statisztikák, riportok készítése és elemzése

- Szakmai rendezvények, tanulmányutak szervezése és lebonyolítása

- Marketing anyagok kiszállítása
Előny
Előnyt jelent: utazási irodai, idegenforgalmi tapasztalat, partnerkapcsolatban szerzett gyakorlat, B2B tapasztalat, román vagy szlovák nyelvtudás
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Pontos, jó kommunikációs készségű, ügyfélközpontú szemlélettel rendelkező munkatársak jelentkezését várjuk.
Fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel és fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre kérünk: