Felszolgáló

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Felszolgáló kollégák jelentkezését várja megújuló csapatába a Hotel Bellevue****
favourite
Teljes szöveg
Feladatok:

• A szálloda éttermében, bárjában és bankett részlegén történő magas szintű felszolgálói munkavégzés
• Az éttermi választék ismerete, a rendelések színvonalas felszolgálása
• Vendégkapcsolatok kiépítése és fenntartása
Elvárások:

• Szakirányú végzettség
• Csapatjátékos szemlélet
• Jó megjelenés
• Rugalmas, dinamikus, igényes munkavégzés
• Mosolygós, kedves személyiség
• Vendégek iránti szenvedély

Amit kínálunk:
• munkába járás költségtérítése
• ingyenes étkezés
• biztos, hosszú távú munkahely
• fejlődési lehetőség

Idegen nyelv ismerete, munkatapasztalat előnyt jelent.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés helye: Esztergom-Búbánatvölgy
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkavégzés helye Munkavégzés helye Komárom - Esztergom megye