Utazásszervező

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Budapesti utazási irodába keresünk utazásszervező és értékesítő munkatársat.
favourite
Cégnév
Confhotel Travel
Elvárások
• Szakirányú idegenforgalmi végzettség
• Többéves szakmai tapasztalat utazásszervezés, bonyolítás és értékesítés területen
• Aktív tárgyalóképes angol nyelvismeret, írásban és szóban
• Önálló, megbízható, precíz és pontos munkavégzés
• Kitűnő kommunikációs- és szervezőkészség
• Erős számítógépes ismeretek (MS EXCEL, WORD, levelező program)
Feladatok
• Egyedi utazási szolgáltatások összeállítása, bonyolítása és értékesítése
• Teljes körű adminisztrációs feladatok ellátása
• Elszámolások készítése
• Az értékesítési és marketing tevékenység támogatása
Előny
• Közösségi média kiváló ismerete és használata
• CeSYS rendszer használat
• Külföldi nyelvtanfolyam szervezési ismeret
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés