hirdetés

Utazásszervező állás

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Utazási iroda / képviselet vezető

Az Elegant Enterprises Kft. teljes munkaidős UTAZÁSSZERVEZŐ kollégát keres.
favourite
Cégnév
Elegant Enterprises Kft.
Elvárások
Kiemelkedő angol nyelvtudás szóban és írásban
Kiváló kommunikációs készség, proaktív hozzáállás, precizitás
Turizmus területén szerzet tapasztalat
Határidők pontos betartása
Multitasking
Gyakorlott és biztos felhasználói szintű MS Excel ismeret
Feladatok
Szállás- és programok foglalása, megszervezése Európában csoportok és egyéni vendégek részére
Információnyújtás szállodák, szogáltatók, ügyfelek részére
Angol nyelvű kapcsolattartás, problémakezelés a partnerirodákkal, szolgáltatókkal
Telefonos kommunikáció
Adatbáziskezelés, adminisztrációs tevékenység
Szükséges nyelvismeret
Angol közép