Szállodai recepciós

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Petneházy Club Hotel*** kutyabarát munkahely új munkatársat keres recepciós munkakörbe
favourite
Teljes szöveg
A Petneházy Club Hotel*** kutyabarát munkahely új munkatársat keres

Recepciós
munkakörbe
FŐBB FELADATOK:
 Szállásfoglalásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, telefonhívások kezelése és e-mail-ek megválaszolása
 HW szobafoglalási és számlázási rendszer kezelése, vendégszámlák terhelése, fizettetése, hitelkártya tranzakciók kezelése
 Vendégek érkeztetése, utaztatása
 Információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
 Transzferek ügyintézése
 a munkafolyamatok nyomon követése, az információáramlás biztosítása kollégái és a szálloda többi részlege között
 vendégvélemények és panaszok összegyűjtése, kezelése és dokumentálása
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
 középfokú végzettség (Szakirányú végzettség előnyt jelent)
 Magabiztos angol nyelvhasználat szóban és írásban, plusz egy európai nyelv ismerete előnyt jelent
 Hostware szobafoglalási és számlázási rendszer ismerete előny
 3 vagy 4 csillagos szállodában hasonló munkakörben szerzett 1-2 év releváns szakmai tapasztalat és
time-sharing rendszer ismerete előny
 Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
 Vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás
 Képesség pontos adminisztrációra, készpénz kezelésére
 Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
 Jó megjelenés, ápolt külső
 Váltott műszakbeosztás, illetve hétvégi munka vállalása
AMIT KÍNÁLUNK:
 Megbízható munkáltató
 Hosszútávra szóló, teljes munkaidős munkalehetőség gyönyörű természeti környezetben
 Versenyképes juttatási csomag
 Fiatal, dinamikus csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1029 Budapest II. Feketefej u. 2-4.

Ha tudsz mindezzel azonosulni, akkor ebben a csapatban a helyed!

szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye