ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Gyakorlott értékesítőt keresünk azonnali belépéssel Teréz körúti irodánkba, de kezdőket is betanítunk. Munkaidő hétfő-péntek 09.15-17.45
favourite
Cégnév
KEN-EDI TRAVEL
Elvárások
- dinamikus, talpraesett
- udvarias, mosolygós
- kiválóan, gyorsan kezeli a számítógépet
- gyorsan tanul, gyors gondolkodású
- precíz, pontos, önálló hibátlan munkára képes
- szeret és tud sokat dolgozni, terhelhető
-kezdők jelentkezését is várjuk
Amit ajánlunk
Kifogástalan szép munkakörnyezetet egy fiatalos csapatban,
Versenyképes fizetést,
13. havi fizetést,
Utazási keretet a saját utak terhére
Szakmai előmenetelt
Feladatok
A beérkező vendégek udvarias kiszolgálása
Utasbiztosítások megkötése
Előny
1-3 éves értékesítői tapasztalat
Nagy Utazás foglalási rendszer ismerete
Angol, vagy német nyelvtudás
Jó gépíró tudás
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció