Housekeeping supervisor belvárosi apartman hotelben

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Teljes munkaidőben, havi 2 hétvégi munkavégzéssel keresünk hosszútávra megbízható kollégá(ka)t.Váltott munkarendben 9-17 óra és 10-18 óra között.
favourite
Cégnév
Corvin Plaza Apartments Kft
Amit ajánlunk
Stabil, megbízható munkahely
Hosszútávú munkavégzési lehetőség
Teljesítményhez kötött bónusz a fizetésen felül
Fiatalos csapat
Korrekt vezetőség
Ünnepi, közösségi, csapatépítő programok
Feladatok
-Takarítás színvonalának ellenőrzése az apartmanokban és a közösségi területeken (esetleges apróbb hibák javítása)
-Elvárások betartatása a szobalányokkal
-Eseti: egyéb adminisztratív segítség a HK Managernek
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció