Az ország egyik legnépszerűbb, Baranya megyei értékkel kitüntetett magyar csárdája Üzletvezető munkatársat keres!

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kereskedelmi igazgató / vezető

favourite
Cégnév
Tenkes Csárda
Elvárások
Felsőfokú vendéglátóipari végzettség
Étterem üzletvezetői tapasztalat
Tulajdonosi szemlélet
Eredmény és vendégorientált gondolkodás
Felszolgálási gyakorlat
Jó kommunikáció írásban és szóban angol vagy német nyelven
Problémamegoldási készség, terhelhetőség
Gyors, gyakorlatias munkavégzés, hosszútávú elkötelezettség
Felhasználó szintű számítógépes ismeret
„B” kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk
Komoly karrier lehetőség
Hosszútávú biztonság, stabil munkahely
Fejlődési lehetőség, képzések biztosítása
Magas jövedelem
Családias légkör
Összetartó csapat
Ősi hagyományokat, tisztelő és örökítő modern kori, otthon ízeit, hangulatát idéző gasztronómiai élmények
Feladatok
Étterem vezetése
A napi üzletmenet megszervezése és felügyelete
Részvétel a napi éttermi munkában, fizettetés
Munkatársak irányítása, folyamatos segítése, támogatása
Nyitási, zárási folyamatok kontrollálása
Rendelés egyeztetése, áru átvátel felügyelete
Árképzés, árajánlat készítés
Szobák kiadása
Catering szolgáltatás fejlesztése
A költségek optimális szinten tartása
Újító ötletek a folyamatos fejlődéshez, forgalom növeléshez
Előny
Két nyelv ismerete, német, angol
Külföldi tapasztalat üzletvezetőként
Saját üzletben szerezett tapasztalat
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Baranya megye