hirdetés

Idegenforgalmi értékesítő, ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Az Utazom.com budapesti irodájának on-line részlegébe utazási irodai ügyintézőt, értékesítőt keres.
favourite
Elvárások
- közép-, vagy felsőfokú végzettség
- magyarországi tour operátorok ajánlatainak ismerete
- magyarországi tour operátorok foglalási rendszerinek ismerete
- precizitás, terhelhetőség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Feladatok
- foglalások teljes körű ügyintézése
- utazási ajánlatok értékesítése
- kapcsolattartás a partnerekkel és utasokkal
Szükséges nyelvismeret
Angol alap