hirdetés

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ akár január végi kezdéssel

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítési manager

Autóbuszokat bérbeadó cégünkhöz értékesítési vezető kollégánkat keressük az alábbi feltételekkel:
favourite
Elvárások
• Minimum 3 év vezetői tapasztalat
• Projekt-szemlélet
• Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• Határozott, jó megjelenés, kiváló kommunikációs képességek
• Vezetői képességek
• Rugalmasság, tanulékonyság, önálló munkavégzés
• Ügyfélközpontú hozzáállás: „Úgy tekintünk az ügyfeleinkre, mint a vendégeinkre azon a bulin, amelynek mi vagyunk a házigazdái”
• B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk
• Versenyképes fizetés
• Hosszú távú lehetőség, stabil háttér
• Kihívást jelentő pozíció
Feladatok
• 3-4 fős értékesítési csapat munkájának koordinálása, támogatása, motiválása és ellenőrzése, beszámolók készítése, értékesítési célok elérése a csapat segítségével
• Sofőrökkel való kapcsolattartás, munkájuk koordinálása
• Kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, ajánlat készítés, megrendelések feldolgozása és menedzselése
• Új üzleti lehetőségek felkutatása, forgalom növelése a nem kiemelt partnerek esetében is, új partnerkapcsolatok kialakítása és mélyítése
• A kitűzött értékesítési célok elérése
• A piaci trendekre és az ügyfelek igényeire történő folyamatos reagálás
• minden hónapban 1 hétig telefonos ügyelet vállalása a kollégákkal felváltva
Előny
• Meglévő és kiterjedt kapcsolatrendszer a turizmusban
• Jártasság az online és a B2B marketingben
• Káros szenvedélyektől mentes életmód
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Munkavégzés helye: Budapest, Zugló

Munkakezdés: akár azonnal, de január végéig legkésőbb
Tárgyba kérem beírni: Értékesítési vezető
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok