hirdetés

Utazási tanácsadót keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítő / Területi képviselő

Balla Utazás azonnali kezdéssel keres a Margit krt-i irodájába utazási tanácsadói munkakörbe megbízható, elkötelezett munkatársat.
favourite
Cégnév
Ball Utazás
Elvárások
Széles szakmai ismeretanyag
Kiváló kommunikációs és értékesítési készség, valamint tapasztalat
Min. közép fokú szakmai végzettség
Kitartás, szorgalom, loyalitás, proaktivitás
Megbízható cégháttér, Balla Csoport tagság, bevezetett márkanév
Értékesítés támogató rendszerek
CRM orientáltság
Korszerű, igényes munkakörülmények és IT infrastruktúra
Kiemelt jövedelem
Mobil telefon korlátlan beszélgetéssel
8 órás munkarend
Feladatok
Aktív irodai ügyfélkiszolgálás, értékesítési feladatok ellátása telefonon, személyesen, írásban
Ajánlatok készítése, utánkövetés
Előny
Saját ügyfélkör
Több éves szakmai tapasztalat utazás értékesítés területén
Felsőfokú végzettség
Touroperátori rendszerek ismerete
Az önéletrajzokat és a motivációs levelet 2018. december 15-ig az alábbi elérhetőségen várjuk:
Páll Tamás