Recepciós állás

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyfélszolgálati munkatárs

Recepciós
favourite
Teljes szöveg
AZ ARANYSZARVAS PANZIÓ
Recepciós munkakörbe
kollégát keres

Feladatkör:
• Beérkező foglalások kezelése, árajánlatok küldése a Panzióvezetővel egyeztetve,
• Panzióvezető munkájának segítése,
• Vendégek fogadása, kiszolgálása, apartmanok átadása,
• Rendezvények előkészítésében, lebonyolításában való részvétel,
• Információszolgáltatás a vendégek részére,
• Pénztárkezelés, számlázás,

Ideális jelentkező:
• Iskolai végzettség: minimum érettségi,
• MS Office szoftverek magabiztos alkalmazása,
• Önálló, precíz munkavégzés,
• Kiváló szociális és kapcsolatteremtő készség,
• Határozott fellépés,
• Rugalmasság

Előnyként értékeljük:
• Angol vagy német nyelv középfokú ismerete legalább kommunikációs szinten, egyéb nyelv ismeret plusz előny,
• BSc diploma turizmus-vendéglátás szakon vagy szakirányon,
• Idegenforgalomban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés,
• Barátságos, fiatalos és lendületes csapat,
• Igényes munkakörnyezet,
• Igény esetén szolgálati lakás biztosítása

Szükséges tapasztalat:
• Turizmusban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.
• Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Munkavégzés helye:
Aranyszarvas Panzió, 5540 Szarvas, Arborétum u. 36.
Weboldal:
www.aranyszarvas-apartmanhaz.hu

Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével 2019. január 31-ig az alábbi e-mail címre lehet:
A beérkezett pályázatok elbírálása a jelentkezések sorrendjében folyamatosan zajlik.

pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
munkavégzés helye Munkavégzés helye Békés megye