Idegenforgalmi ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A MÁV Nosztalgia Kft. pályázatot hirdet Idegenforgalmi ügyintéző munkakörre
favourite
Teljes szöveg
Munkavégzés helye: Budapest, Nyugati pályaudvar értékesítési iroda

Munkaidő: teljes munkaidő, az iroda nyitva tartásának megfelelően

Vállalat:
A több mint 25 éve alakult MÁV Nosztalgia Kft. fő tevékenysége vasúti nosztalgia- és élményutazások szervezése belföldön és külföldön. A mintegy 100 járműből álló flottával ezen felül logisztikai tevékenységet is folytat, vasúti járműveket biztosít vasútépítéshez, filmforgatáshoz, különleges áruszállításhoz.

FŐBB FELADATOK:
-Többnapos utazások értékesítése
-Egynapos programok, menetjegyek értékesítése
-Információnyújtás a programokkal, utazásokkal kapcsolatban
-Foglalások, számlák, bizonylatok, részvételi jegyek és egyéb utazási dokumentáció elkészítése
-Nagy Utazás 3 program kezelése, utak adatainak feltöltése, folyamatos karbantartása
-Pénztárgép és pénzkezelés, pénztári zárás, pénztárjelentés elkészítése
-Kiadványok, ajándéktárgyak értékesítése
-Koordináció más szervezetekkel

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:
-Középfokú idegenforgalmi végzettség
-Legalább 1 éves szakmai gyakorlat
-Értékesítési és pénzkezelési tapasztalat
-Ügyfélközpontú gondolkodás és magatartás
-Pontosság, precizitás, gyorsaság, önállóság, kiváló kommunikáció
-Határozottság, rendszerszemlélet
-Angol nyelv társalgási szintű ismerete
további idegennyelv ismerete előnyt jelent

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldése bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:
2019. 01. 15.