Éjszakás recepcióst keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Egy budapesti 3 csillag superior szálloda éjszakás recepcióst keres.
favourite
Cégnév
Hansa Hellas Hunnia Kft.
Elvárások
Szállodai, vendéglátói tapasztalat
Angol nyelvtudás (további idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
Számítógépes foglalási rendszer ismerete (Flexys előny)
Udvarias modor
Kedves, mosolygós személyiség
Pontos, igényes munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség
Amit ajánlunk
Főállású munkakör
Kiemelkedő jövedelem
Családias és nyugodt munkakörnyezet
Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Feladatok
A Vendégek színvonalas és zavartalan kiszolgálása 12 órás műszak során
Vendégek érkeztetésével és utaztatásával kapcsolatos feladatok ellátása (információnyújtás, számlázás)
Az elutazott és érkező Vendégek adminisztrációjának megfelelő kezelése
Előny
Nyelvtudás
Flexys szállodai rendszer ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
szükséges végzettség Szükséges végzettség Alapfok