Neckermann Franchise Irodánkba értékesítő kollégát keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Soroksári bevásárlóközpontban levő Neckermann franchise irodánkba szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk HOSSZÚ TÁVRA!
favourite
Elvárások
- Angol/német nyelv alap ismerete
- Legalább 1-3 év utazási irodában szerzett tapasztalat
- szakirányú idegenforgalmi végzettség
- jó kommunikációs készség, ügyfél-orientált szemlélet
- önálló munkavégzés
Amit ajánlunk
- versenyképes fizetés
- szakmai fejlődés lehetősége, továbbképzések
- utazási lehetőségek
- barátságos, fiatalos környezet
Feladatok
Feladatok:
- Foglalások bonyolítása és adminisztrációja
- Partnerirodákkal való kapcsolattartás
- Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
Előny
Amadeus/Cets rendszer ismerete