hirdetés

Utazási irodai tanácsadó/értékesítő, Budapest

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Belvárosi utazási iroda több éves gyakorlattal rendelkező, tanácsadó/értékesítő munkatársat keres.
favourite
Elvárások
utazási irodában/ utazásközvetítésben eltöltött minimum 5 év szakmai tapasztalat
középfokú végzettség
jó kommunikációs készség
önálló munkavégzés
professzionális számítógépes felhasználói ismeretek
magas szintű szervezőkészség
angol nyelvtudás
az iroda nyitva tartásához való rugalmas alkalmazkodás
Feladatok
Szállások, utazási csomagok, utasbiztosítások értékesítése
Utasok teljes körű tájékoztatása, ajánlatok elkészítése, ajánlatkérések megválaszolása személyesen, telefonon és e-mailen
Ügyfélkör bővítése
Foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése
Számlázás, pénztárkezelés
Előny
meglévő ügyfélkör
további nyelv/nyelvek ismerete
Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)