Éjszakás recepcióst keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Egy budapesti 3 csillagos szálloda éjszakás recepcióst keres lelkes csapatába
favourite
Cégnév
Hansa Hellas Hunnia Kft.
Teljes szöveg
Szállodai Recepciós

Elvárások:
Szállodai, vendéglátói tapasztalat
Angol nyelvtudás (további idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
Számítógépes foglalási rendszer ismerete (Flexys előny)
Udvarias modor
Kedves, mosolygós személyiség
Pontos, igényes munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség

Feladatok:
A Vendégek színvonalas és zavartalan kiszolgálása 12 órás műszak során
Vendégek érkeztetésével és utaztatásával kapcsolatos feladatok ellátása (információnyújtás, számlázás)
A napi elutazott és a másnap érkező Vendégek adminisztrációjának megfelelő kezelése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Kiemelkedő jövedelem
Családias és nyugodt munkakörnyezet
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest, VII. kerület