Beutaztatási referens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Beutaztatási referens

Budapesti beutaztatással foglalkozó belvárosi irodánkba keresünk Beutaztatási referens munkatársat azonnali kezdéssel.
favourite
Cégnév
Mettravel Kft.
Elvárások
- Minimum középszintű aktív angol nyelvtudás
-1-3 év szakmai tapasztalat
-Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
-Felhasználó szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point Outlook)
Amit ajánlunk
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Változatos feladatok
-Versenyképes fizetés
Feladatok
-Utazásszervezés szabadidős és incentive csoportok részére.
-Kapcsolattartás külföldi és magyar partnerekkel, szolgáltatókkal.
-Ajánlatkészítés, foglalásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, ügyintézés.
Előny
-Felsőfokú idegenforgalmi végzettség
-Azonnali kezdés
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés