hirdetés

Idegenforgalmi Ügyintéző - Budapest

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Belvárosi utazási irodánk idegenforgalmi ügyintéző munkakörbe keres akár pályakezdő kollégát is, jó hangulatú fiatalos csapatba, áprilisi kezdéssel.
favourite
Cégnév
Aeolus Hungary Utazási Iroda Kft.
Elvárások
- Önálló munkavégzés,
- Angol nyelvtudás szóban és írásban,
- Vidám, magabiztos és jó kommunikációs képességgel rendelkező személyiség,
- Windows, Office és az internet felhasználó szintű ismerete.
Amit ajánlunk
- teljes munkaidős foglalkoztatás,
- versenyképes jövedelem,
- kellemes munkakörnyezet,
- tanulmányi utak,
- kedvezményes nyaralások.
Feladatok
Saját szervezésű útjaink személyes és online történő értékesítése, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése.
Előny
- utazási irodában szerzett szakmai tapasztalat,
- értékesítői tapasztalat.
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció