BEUTAZTATÓ REFERENS részmunkaidőben

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Beutaztatási referens

A ki- és beutaztatással foglalkozó Anima Travel azonnali kezdéssel, több éves tapasztalattal rendelkező beutaztató és utazásszervező referenst keres
favourite
Cégnév
Anima Travel
Elvárások
Önálló, precíz munkavégzés, a cég és a minőségi szolgáltatások iránti teljes elkötelezettség.
Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, rugalmasság, megbízhatóság.
Kiváló angol nyelvismeret szóban és írásban.
Minimum 2 éves beutaztatásban szerzett tapasztalat, részletes és naprakész belföldi és európai termékismeret.
Értékteremtő munka egy jó hangulatú csapatban, változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődés, izgalmas kihívások és sikerélmény!
Feladatok
A beutaztató részleg fejlesztése, a beérkező megrendelések megszervezése, új célpiacok és ügyfelek megkeresése.
Európán túli ügyfeleink részére magyarországi ajánlatokon túl komplett európai csomagok összeállítása.
Incentive és üzleti utaztatás, privát prémium utazásszervezés ki és beutaztató területen.
A cégvezető munkájának támogatása, az iroda képviselete kiállításokon, tárgyalásokon.
Előny
A tárgyalási szintű kiváló angol mellett francia, német és vagy további nyelv középfokú ismerete.
Sok éves beutaztatásban szerzett tapasztalat, széleskörű termékismeret, kulturális érdeklődés.
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
Egyéb megjegyzés
Szeretsz olyan munkát végezni, ami feltölt és amiben hasznosnak érzed magad?
Szeretsz a cég küldetése mentén teljes erőbedobással és egy jó csapattal együttműködve, a közös sikereket megélve dolgozni?
Maximalista, kreatív, dinamikus és vidám vagy?
Jelentkezz, ismerjük meg egymást!
Teljes szöveg
A kiutazással és beutaztatással foglalkozó Anima Travel azonnali munkakezdéssel keres munkatársat beutaztató és utazásszervező referens munkakörbe részmunkaidős állásban budapesti irodájába.

Minimum 2 éves beutaztatói tapasztalat és kiváló angol nyelvtudás elvárás, francia vagy német nyelv középfokú ismerete jelentős előny.

Felsőfokú végzettség és kulturális tudás, érdeklődés szükséges.

Az utazásszervezés mellett a beutaztató részleg fejlesztése, új célpiacok és ügyfelek megkeresése, komplett európai csomagok összeállítása, incentive és üzleti utaztatás, privát prémium utazásszervezés, valamint a cégvezető munkájának támogatása is a munkakörhöz tartoznak.
A vadkerti.laszlo@anima.travel email címre várjuk az alábbiakból álló pályázati anyagot:
1. fényképes önéletrajz,
2. személyes bemutatkozást, korábbi munkatapasztalatokat és jövőbeli terveket, fizetési igényt is tartalmazó motivációs levél,
3. bemutatkozó video (maximum 2 perc)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő