Kiutaztatási referens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Az utazom.com teljes munkaidős foglalkoztatás keretein belül kiutaztatási referenst keres.
favourite
Elvárások
- önálló munkavégzés
- angol nyelvtudás írásban és szóban
- precizitás
- csapaszellem
- terhelhetőség
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Amit ajánlunk
- versenyképes jövedelem
- kellemes munkahelyi környezet
Feladatok
- árualap gondozása és bővítése
- megrendelések és foglalások teljes körű kezelése
- kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel és szolgáltatókkal
- foglalási rendszer használata
Előny
- egyéb nyelvek ismerete
- hasonló területen szerzett tapasztalat