Repülőjegy értékesítős

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

Várunk Téged, ha szívesen dolgoznál repülőjegy értékesítő pozícióban piacvezető, multinacionális stabil háttérrel rendelkező cégünknél!
favourite
Cégnév
Weco-Travel Kft.
Elvárások
KÖZTÜNK A HELYED, HA:
- idegenforgalmi végzettséggel rendelkezel és van repülőjegy értékesítői tapasztalatod;
- földrajzilag jól tájékozott és talpraesett vagy;
- könnyen megtalálod a közös hangot ismeretlenekkel, készséges, türelmes, és kedves vagy az emberekkel;
- örülsz az olyan helyzeteknek, amikben kreatív lehetsz, de nem veszi el a kedved, ha kissé monoton feladatot kell végezned;
- nem ijedsz meg, ha angolul kell megszólalnod, megkérdezned vagy megmagyaráznod valamit, tehát magabiztosan kommunikálsz;
- ismered a Galileo rendszert.

NEM VÁRJUK EL, DE ÖRÜLÜNK, HA:
- van tapasztalatod a légitársaságokkal való kapcsolattartásban
Amit ajánlunk
NÁLUNK:
- stabil nemzetközi háttér garantálja, hogy hosszú távra tervezhess velünk;
- nagy tapasztalatú szakemberek állnak melletted, segítik a munkád, válaszolnak a kérdéseidre;
- kellemes környezetben, motiváló csapatban dolgozhatsz;
- kapsz visszajelzést és elismerést a munkádért;
- a bérezés versenyképes és még bónuszrendszerünk is van.
Feladatok
AZ ALÁBBIAKBAN LEHETSZ A SEGÍTSÉGÜNKRE:
- ügyfélkiszolgálás és utazási tanácsadás emailben és személyesen: kérdések megválaszolása, foglalások kezelése;
- repülőjegyek módosítása, visszatérítése.
Egyéb megjegyzés
Milyen emberre van szükségünk?

Olyan valakit keresünk, aki szeret gondoskodni az ügyfeleiről, ezért számunkra fontos, hogy kedvesen, nyugodt hangnemben tudjuk őket segíteni a kiszolgálásban.

Ugyanez érvényes a kollégákra is. Egy csapat vagyunk, ahol megbecsüljük egymás munkáját és segítünk egymásnak, hogy a felmerülő gondok és nehézségek mielőbb megoldódjanak.

Nálunk a szakmai tudásod érték! Folyamatosan tanulunk és keressük a megoldásokat egy-egy felmerülő problémára, mert szeretnénk, ha az ügyfeleink utazása egy élmény lenne a számukra. Tudjuk, hogy a szakmai tudásod és kíváncsiságod nélkül nehezebben menne a folyamat.
Várjuk jelentkezésedet Szopkó Beatrix kolléganőknél!

Megígérjük, hogy Beatrix mindenkinek válaszol a jelentkezésére, függetlenül attól, hogy pozitív vagy negatív.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés