hirdetés

Utazási ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

20 éves, Budapest belvárosi utazásszervező munkatársat keres.
favourite
Cégnév
Hon Tours
Elvárások
- jó angol nyelvtudás
- önálló munkavégzés
- internet, excel, word gyakorlott kezelése
- jó kommunikációs képesség
- előny az utazásszervezési, közvetítési területen szerzett gyakorlat.
Amit ajánlunk
- biztos, 8 órás munkahely
- versenyképes jövedelem
- jó munkahelyi hangulat idegesség nélkül
- lehetőség szakmai fejlődésre.
Feladatok
- adminisztráció, foglalások és visszaigazolások kezelése
- kapcsolattartás utasokkal, utazásközvetítőkkel
- internetes felületek kezelése, töltése
Előny
- az utaztatási piac ismerete
- más nyelvek (kiemelten orosz, román) ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Angol felső