hirdetés

Pénzügyi és adminisztrációs asszisztens

Asszisztencia > Asszisztens egyéb

Az Elegant Enterprises Kft. utazásszervező cég I. kerületi irodája pénzügyi és adminisztrációs munkatársat keres.
favourite
Elvárások
-Minimum 3 év pénzügyi tapasztalat
-Angol nyelvtudás
-Precíz munkavégzés
Feladatok
-Beérkező és kimenő számlák teljes körű
kezelése, ezek rögzítése
-Számlák könyvelésre történő előkészítése, továbbítása
-Banki utalások előkészítése, nyomon követése, majd a számlák kiegyenlítése a rendszerben
-Kintlévőség kezelése és folyamatos kapcsolattartás a partnerek pénzügyes kollegáival
-Nyilvántartások vezetése
-Folyamatos kapcsolattartás a könyveléssel
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok