Nappalos Recepciós

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyfélszolgálati munkatárs

A Nova Aparthotel és Mango Aparthotel teljes munkaidős nappalos recepcióst keres
favourite
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
Szállodai foglalások nyomon követése, online foglalási rendszerek kezelése; Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok; Telefonhívások fogadása, teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás. Vendégelégedettség növelése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
minimum 1 éves recepciós szakmai tapasztalat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
tárgyalóképes angol nyelvismeret, további nyelv ismerete előnyt jelent
nagyfokú precizitás
terhelhetőség
vendégközpontúság
szállásfoglalási oldalak admin felületeinek ismerete
Sabee Font Office program ismerete előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:
Bérezés: nettó 310.000 Ft körül jutalékkal együtt
fiatalos csapat
megbízható céges háttér
Budapest bérlet
ebéd