Beutazási referenst keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Beutaztatási referens

Te is elhivatott vagy az utazásszervezés iránt és éppen új munkalehetőséget keresel egy fiatalos, lendületes csapatban? Gyere Te is csapattagnak!
favourite
Elvárások
• Minimum középfokú végzettség
• 3-4 év utazási irodai, beutaztatási tapasztalat
• Szakmai elhivatottság
• Tárgyaló képes angol nyelvtudás elengedhetetlen a napi munkavégzéshez
• B kategóriás jogosítvány
• Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs képesség
• Felelős, önálló munkavégzési képesség
• Képesség a határidők tartására
• Kiemelkedő szervezési készség
• Lendületes, proaktív hozzáállás
Amit ajánlunk
• Versenyképes alapbér
• Teljesítmény arányos év végi prémium és egyéb juttatások
• Szorgalmas, jó hangulatú, lendületes csapat
• Egyéni fejlődési lehetőség, saját ötletek megvalósítása
• Laptop, okostelefon
Feladatok
• Új munkatársunk felelőssége lesz az egyéni és csoportos utazások teljeskörű megszervezése, kezdve az ajánlatadástól a komplett program- és utazásszervezésen át, a partneri és vendég/utas kapcsolattartáson keresztül, az általa szervezett utazások pénzügyi nyomon követéséig minden.

• Ezenkívül számítunk Rád az új szolgáltatási irányok, programcsomagok kialakításában, bevezetésében és megvalósításában.
Előny
• Román és /vagy egyéb nyelvismeret az angolon felül
• Egyéni utazásszervezésben szerzett magabiztos tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Munkakezdés: azonnal
Munkaidő: heti 40 óra, hétfőtől péntekig, 8:00-16:00-ig
Munkavégzés helye: Érd

A további részletekért kattints a weboldalunkra: https://ardeleantours.com/hu/allas
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye