Sales & Promotion Manager

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítő / Területi képviselő

Érdekel az idegenforgalom világa? Szívesen ismerkedsz új emberekkel és építesz kapcsolatokat?
favourite
Cégnév
ANC Programs & Tours Kft.
Elvárások
- Legalább középszintű, magabiztos angol nyelvtudás
- Értékesítési attitűd és marketing tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség
- Marketing tanulmányok (akár folyamatban lévő is!)
Amit ajánlunk
- Versenyképes fizetés: alapfizetés + jutalék
- Budapesti munkavégzés változó helyszíneken
- Munkaidő: 40 óra/hét
Feladatok
- Partnerkapcsolat kiépítése a szálláshelyek, tour operatorok, stb. vezetőivel,
- Tárgyalások lebonyolítása
- Túrák promotálása szálláshelyeken és a potenciális partnereknél
- A cég értékesítési tevékenységének fejlesztése, akciók kitalálása és operatív megvalósításuk
- Upselling: más túrák, szolgáltatások értékesítésének a megvalósítása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
A PubCrawlBudapest.hu Sales & Promotion Manager munkatársat keres hosszú távra, budapesti munkavégzéssel.

Az ideális jelölt legalább középfokon beszél angolul, erős sales attitűddel rendelkezik és könnyen teremt kapcsolatokat.
Emailben az info@allnightcrash címen Sugár Mártonnál; rövid bemutatkozó szöveg és önéletrajz elküldésével.
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció