Utazási tanácsadó munkakör

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Balla Utazás azonnali kezdéssel keres csapatának bővítése céljából utazási tanácsadói munkakörbe megbízható, elkötelezett munkatársat.
favourite
Cégnév
Balla Utazás
Elvárások
- Széles szakmai ismeretanyag
- Kiváló kommunikációs és értékesítési készség, valamint tapasztalat
- Min. közép fokú szakmai végzettség
- Kitartás, szorgalom, loyalitás, proaktivitás
- Megbízható cégháttér, Balla Csoport tagság, bevezetett márkanév
- Értékesítés támogató rendszerek
- CRM orientáltság
- Korszerű, igényes munkakörülmények és IT infrastruktúra
- Kiemelt jövedelem
- Mobil telefon korlátlan beszélgetéssel
- 8 órás munkarend
Feladatok
- Aktív irodai ügyfélkiszolgálás, értékesítési feladatok
- Ajánlatok készítése, utánkövetés, telefonon, elektronikusan
Előny
- Saját ügyfélkör
- Több éves szakmai tapasztalat utazás értékesítés területén
- Felsőfokú végzettség
- Touroperátori rendszerek ismerete
Az önéletrajzokat és a motivációs levelet folyamatosan az alábbi elérhetőségen várjuk:
Páll Tamás