Utazási ügyintéző, értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Budapesti 20 éves utazási iroda keres utazási ügyintézőt, értékesítőt azonnali belépéssel.
favourite
Elvárások
Önállóság
Precizitás
Jó kommunikációs készség
Versenyképes munkabér, szakmai fejlődési lehetőség, nyugodt, családias környezet. Szerintünk "tök jó". Jöjjön, gyere, beszéljük meg!
Feladatok
Utasokkal, partnerekkel kapcsolattartás, utazási szerződések elkészítése, analitikus nyilvántartások vezetése, részvétel a szervezési feladatokban, internetes oldalak töltése, hírlevelek készítése.
Előny
Valamennyi gyakorlat a körutazások terén.
Az excel függvényírást nem igénylő, de gyakorlott kezelése.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Biztos lábakon álló 25 éves cég, korábbi kollégáink 4-10 évet töltöttek nálunk.