ÉRTÉKESÍTÉSI - GAZDASÁGI VEZETŐ

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kereskedelmi igazgató / vezető

A ki- és beutaztatással foglalkozó Anima Travel több éves vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat keres értékesítési, gazdasági területre.
favourite
Cégnév
Anima Travel
Elvárások
Önálló, precíz munkavégzés, a cég és a minőségi szolgáltatások iránti teljes elkötelezettség.
Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, rugalmasság, megbízhatóság, lényeglátás.
Minimum 3 éves értékesítési, gazdasági területen szerzett tapasztalat, szakmai referenciák.
Értékteremtő munka egy jó hangulatú csapatban, változatos feladatok, izgalmas kihívások és sikerélmény!
Feladatok
A cég szerteágazó üzleti és nonprofit tevékenységeinek pénzügyi felügyelete, a gazdasági eredményesség folyamatos növelése.
A ki és beutaztatás (leisure, corporate és premium private), rendezvényszervezés árképzési struktúráinak ellenőrzése, üzletszerzéshez és termékértékesítéshez kapcsolatok és hálózat építése, az iroda költséghatékony üzemeltetése, proaktív részvétel a folyamatos cégfejlesztésben.
A cég működésének pénzügyi és jogi területeinek teljeskörű, felelős vezetése trend-, valamint piaci, jogszabályi változások követésével.
Rendszeres riportok az ügyvezetés felé.
A munkatársak pénzügyi, munkaügyi kontrollja, irányítása, motiválása, a velük és vezetőtársakkal való együttműködés, az ügyvezető munkájának támogatása.
Az iroda képviselete kiállításokon, tárgyalásokon a cég küldetésnyilatkozatával teljes összhangban.
Előny
Tárgyalási szintű kiváló angol szóban és írásban, illetve további nyelvismeret.
Utazásszervező irodában szerzett irodavezetői, ügyvezetői tapasztalat.
A versenyszférán túl nonprofit és állami szektor ismerete.
Kulturális érdeklődés.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Szeretsz olyan munkát végezni, ami feltölt és amiben képességeid maximumát beleadva hasznosnak érzed magad?
Szeretsz a cég küldetése mentén teljes erőbedobással és egy jó csapattal együttműködve, a közös sikereket megélve dolgozni?
Maximalista, kreatív, dinamikus és vidám vagy?
Jelentkezz, ismerjük meg egymást!
Teljes szöveg
A kiutazással és beutaztatással foglalkozó Anima Travel értékesítési-gazdasági vezető munkatársat keres budapesti irodájába.
Minimum 3 éves értékesítési, gazdasági területen szerzett tapasztalat, szakmai referenciák és kiváló angol nyelvtudás elvárás, francia vagy német nyelv középfokú ismerete jelentős előny.
Felsőfokú végzettség és kulturális érdeklődés, tudás szükséges.
A vadkerti.laszlo@anima.travel email címre várjuk az alábbiakból álló pályázati anyagot: 1. fényképes önéletrajz, 2. személyes bemutatkozást, korábbi munkatapasztalatokat és jövőbeli terveket, fizetési igényt is tartalmazó motivációs levél, 3. bemutatkozó video (maximum 2 perc)
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok