Idegenforgalmi ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Budapesti városnézéssel foglalkozó utazási iroda, a „CITY TOUR Hop On Hop Off” Kft. idegenforgalmi ügyintéző pozícióba keres kollégát.
favourite
Elvárások
Téged keresünk, ha:
- haladó szinten beszélsz angolul
- jó helyismerettel rendelkezel Budapesten
- élvezed a változatos munkakört, gyorsan tudsz reagálni váratlan helyzetekben
- lelkes, pozitív, „can do” hozzáállással rendelkezel
- pontosan és lelkiismeretesen végzed a munkádat
- nem jelent gondot a hétvégi munkavégzés
- nem baj, ha pályakezdő vagy, ha a fenti feltételeknek mind megfelelsz
Amit ajánlunk
- változatos, izgalmas munkakört
- szakmai fejlődési lehetőséget
- fix beosztást, fix munkaidővel és fizetéssel
- fiatalos, jó csapatot, ahol értékelik az ötleteidet és meghallgatják a véleményedet
- jól megközelíthető, belvárosi irodát
- jó „work-life balance”-et: nincs túlóra, a munkád befejeződik az iroda elhagyásával
Feladatok
- buszok mindennapi működésének koordinálása: három másik kollégáddal együtt ti vagytok az operáció szíve, lelke
- operációhoz kapcsolódó mindennapi adminisztráció elvégzése
- ügyfélszolgálati feladatok: személyesen, telefonon, emailen, facebookon keresztül
- pénzügy, marketing, sales részleg tevékenységének támogatása
- postai küldemények kezelése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció