Animátor

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Taurus Reisen Utazási Iroda animátorokat keres június 7-i kezdéssel tunéziai szállodáiba.
favourite
Cégnév
Taurus Reisen Utazási Iroda
Elvárások
- Legalább középfokú végzettség.
- Animátori pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent.
- Angol vagy francia nyelv társalgási szintű ismerete.
- Jó kommunikációs képesség.
Amit ajánlunk
- Versenyképes fizetés.
- Szállás és ellátás a kijelölt szállodában.
- Utazási költségek térítése.
- Hosszútávú munkalehetőség
Feladatok
- Animátori feladatok ellátása a kijelölt szállodában.
- Érkező vendégek fogadása, segítség a szállodai becsekkolásnál.
- Felmerülő problémák megoldása.
- Együttműködés a telepített idegenvezetőkkel.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
munkavégzés helye Munkavégzés helye Külföld