hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Utazási irodai értékesítő/referens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Budapesti elsősorban síutak szervezésével foglalkozó utazási irodába keresünk értékesítő/referens kollégát teljes vagy rész munkaidőben is.
favourite
Cégnév
Skinet Utazási Iroda/sieljunk.hu
Elvárások
angol nyelv ismeretet
önálló munkavégzés
Microsoft Office, Excel ismeret
Feladatok
utak értékesítése
utazási szerződések megkötése, partnerkapcsolat
a foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése
Előny
francia nyelv ismeret
sítudás
Jelentkezés
Fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe
Szeretne értesítést kapni, ha hasonló álláshirdetés érkezik?
Kiutaztatási referens
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ausztriai állásajánlataink