hirdetés

Pénzügyi Kontroller

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Budapesti Utazási Iroda Pénzügyi Kontroller Kollégát Keres
favourite
Cégnév
Platinum Travel Solutions Kft.
Elvárások
Az ideális jelentkező:
- Rendelkezik idegenforgalmi pénzügyi tapasztalattal
- Magabiztos, erős angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban
- Jól bírja a stresszes helyzeteket
- Munkáját egyedül is képes elvégezni
Amit ajánlunk
- heti 5 nap, napi 8 óra, heti 40 óra teljes munkaidő
- versenyképes fizetés
- ideális munkakörnyezet
Feladatok
- az utazási iroda pénzügyi folyamatainak ellenőrzése, folyamatos kapcsolattartás a vezetőség, a könyvelés, a pénzügy és a könyvvizsgáló között.
- egyéb pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása