Repülőjegy értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

Várunk Téged, ha szívesen dolgoznál a repjegy.hu call center ügyfélszolgálatán!
favourite
Elvárások
KÖZTÜNK A HELYED, HA:
- van call center rendszerek kezelésében tapasztalatod;
- földrajzilag jól tájékozott és talpraesett vagy;
- rövid idő alatt tudsz számodra ismeretlen anyagot is elsajátítani;
- reál beállítottságod mellett jól kommunikálsz telefonon és írásban;
- könnyen megtalálod a közös hangot ismeretlenekkel, készséges, türelmes, és kedves vagy az emberekkel;
- örülsz az olyan helyzeteknek, amikben kreatív lehetsz, de nem veszi el a kedved, ha kissé monoton feladatot kell végezned;
- nem ijedsz meg, ha angolul kell megszólalnod, megkérdezned vagy megmagyaráznod valamit;
- nem okoz problémát, ha többféle rendszert kell egyidőben használnod;
- nyitott vagy az idegenforgalom terén belül a repülőjegyes szakmával megismerkedni;
Amit ajánlunk
NÁLUNK:
- stabil nemzetközi háttér garantálja, hogy hosszú távra tervezhess velünk;
- nagy tapasztalatú szakemberek állnak melletted, segítik a munkád, válaszolnak a kérdéseidre;
- kellemes környezetben, motiváló csapatban dolgozhatsz;
- kapsz visszajelzést és elismerést a munkádért;
- a bérezés versenyképes és még bónuszrendszerünk is van.
Feladatok
- ügyfélkiszolgálás és repülőjegy foglalással kapcsolatos információ adás emailben és telefonon: kérdések megválaszolása, foglalások kezelése;
- árajánlatok és repülőjegy foglalások elkészítése;
- meglévő foglalásokkal kapcsolatos tájékoztatás és azok kezelése
Előny
- ha van tapasztalatod repülőjegy foglalási rendszer használatában és/vagy légitársaságokkal való kapcsolattartásban
- ha van stresszkezelésben és ügyfélkezelésben jártasságod
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció