hirdetés
hirdetés

Back office munkatárs

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyfélszolgálati munkatárs

Az utazom.com back office munkatársat keres teljes munkaidős foglalkoztatás keretein belül.
favourite
Elvárások
- legalább középfokú végzettség
- pénzügyi vagy idegenforgalmi végzettség vagy tapasztalat előnyt jelent
- önálló és precíz munkavégzés
Amit ajánlunk
- belvárosi kulturált munkakörnyezet
- versenyképes fizetés
Feladatok
- visszaigazolások ellenőrzése
- számlarögzítés
- jutalékszámlák kiállítása
- utasanyag összeállítása
- biztosítások kötése
Jelentkezés
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény és a megpályázott pozíció megjelölésével az This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címen lehet.
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe
Szeretne értesítést kapni, ha hasonló álláshirdetés érkezik?
Ügyfélszolgálati munkatárs
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ausztriai állásajánlataink