hirdetés

Pénzügyi asszisztens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az utazom.com pénzügyi asszisztenst keres.
favourite
Elvárások
- legalább középfokú végzettség
- szakirányú végzettség előnyt jelent
- precizitás, önálló munkavégzés
Amit ajánlunk
- stabil munkahely
- versenyképes jövedelem
Feladatok
- banki műveletekkel kapcsolatos ügyintézés: napi bankkivonat könyvelése, utalások összeállítása, rögzítése
- házipénztár kezelése
- bejövő (szállító számlák) könyvelése, vevő-szállító egyenleg, folyószámla egyeztetés
- vevői kintlévőségek kezelése: fizetési felszólítás kiküldése, fizetési hátralékkal rendelkező ügyfelekkel kapcsolattartás (telefon), - riportkészítés értékesítő kollégák részére
- könyvelői anyag összekészítése, ellenőrzése
- postai ügyintézés
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció